5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Zor Yarış (100 metros) Full HD 1080p izle

-

100 metros

Zor Yarış (100 metros) Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Ramón Arroyo'ya Multipl Skleroz hastalığı yani; bağışıklık sistemindeki bozukluk sonucu beyin ve omurilikte çok sayıda plakların oluşmasıyla ortaya çıkan bir hastalıktır. Bir çok duyu organını kullanmakta zorlanmaktadır. Ramon bu olayı eşi Inma'ya anlatır. Eşi ile birlikte bu olayın üstesinden gelmeye çalışan Ramon'un bir'de hep gerçekleştirmek istediği bir hayali vardır. Bu hayal'de ''Iron Man'' yarışlarını bitirmektir. Çok zorluklar yaşayan Ramon bu yarışlara hazırlanmaya başlar.


Zor Yarış (100 metros) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Zor Yarış (100 metros) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Zor Yarış (100 metros) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
Yorum Alanı