5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yuli Türkçe Dublaj Vizyon Filmleri izle

-

Yuli

Yuli Türkçe Dublaj Vizyon Filmleri izle
Filmfiz Özet:
Yuli diğer çocukların aksine mükemmel bir yeteneğe sahiptir. Yuli dans etmeyi hiç istemez fakat ondaki yetenek çok farklı ve kusursuzdur. Babasının isteği ile Küba ulusal dans okuluna gitmeye başlar. Yuli zamanla alışır ve yeteneği ile büyüleyici bir baleci olur. Ve tarihteki ilk siyahi bale olmayı başarır.


Yuli filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Yuli filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Yuli isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
Yorum Alanı