6.4
Toplamda 4 oy verildi.
<
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yol Ayrımı izle

-

Yol Ayrımı

Yol Ayrımı izle
Yol Ayrımı izle, Yol Ayrımı sansürsüz izle, Yol Ayrımı reklamsız full izle

Filmfiz Özet:
Mazhar (Şener Şen) hayatını babasından devraldığı teskstil imparatorluğunu büyültmeye adamıştır. Bunun için de agresif ve acımasız yöntemler izlemekten çekinmez. Fakat Mazhar'ın yaşadığı trafik kazası birçok şeyi değiştirir. Kaza Mazhar'ın hayata yeniden tutunmasını sağlar. Belki böylece geçmişten bugüne fark etmeden taşıdığı ağır yükten de kurtulabilecektir. Bu değişim tabii ki kolay olmayacaktır. Karşılaştığı yol ayrımında, ailesi önünde bir engel olarak beklemektedir. Mazhar Kozanlı, yaptığı tercihin bedelini ödemek ya da pes etmekle karşı karşıya kalacaktır. Çıktığı bu yolda yeni dostlar ve mekânlar bulacak, yolu Nur’un (Tilbe Saran) Gemisi ve tayfasıyla da kesişecektir.

Yol Ayrımı isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.netiyi seyirler diler.
 •  Süre: 150 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 954
 • BEĞEN: 3
 • BEĞENME: 0
 • 1080P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    osman aybars 30 Haziran 2020 16:51:09

  ınanılmaz bir büyü var bu filmde az ilerleyim diyoryum elim gitmıyor bır anı bile kaçırmak kayıp düşünüyor elim geri çekliyor.muhteşem