6.8
Toplamda 19 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yeşil Rehber (Green Book) Türkçe Dublaj izle

-

Green Book

Yeşil Rehber (Green Book) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
Günümüzde bile hala ırkçılığa devam eden insanlar vardır. Bunun 1960'lı yıllarında ki durumunun ne kadar ciddi olduğu bu film'de ince bir konu halinde işlenmiştir. 1960'lı yıllarda Amerikalı siyahiler eşitlik için mücadele vermektedirler. Don Afrika kökenli bir piyanisttir. Güneye doğru turneye çıktığında hem şoförü hem de fedaisi olarak Tony ile birlikte olacaktır. Eğitimsiz olduğu için kötü ırkçı düşünceleri olan Tony, eğitimli Don ile birlikte fikirleri yavaş yavaş değişecektir. Don ve Tony birlikte çok büyük işlere gireceklerdir.


Yeşil Rehber (Green Book) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Yeşil Rehber (Green Book) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Yeşil Rehber (Green Book) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 130 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.644
  • BEĞEN: 10
  • BEĞENME: 20
  • 1080P
Yorum Alanı