5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers 2: Age of Ultron) Full HD 1080p izle

-

Avengers: Age of Ultron

Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers 2: Age of Ultron) Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Yenilmezler ekibi dünyayı kurtarırlar ve tam anlamıyla bir ekip olmayı başarırlar. Fakat yaşadıkları büyük tehlikenin ardından Tony Stark dünyayı koruyabilecek bir sistem geliştirmek ister. Bu sistem dünyada barışı ve dünyayı tam olarak kalkan halinde koruyacaktır. Fakat işler ters gider ve bir yapay zeka olan Ultron dünyada barışın yerine dünyayı yok etme planları yapmaya başlar. Ultron artık kendi internet ağını yaratır ve Hidra robotlarını eline geçirir. Yenilmezler ise Ultron'u durdurmak için büyük bir savaşa gireceklerdir.


Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers 2: Age of Ultron) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers 2: Age of Ultron) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers 2: Age of Ultron) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 141 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 767
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı