10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yaratık 1 (Alien) Full HD 1080p izle

-

Alien

Yaratık 1 (Alien) Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Uzayda'ki görevini tamamlayan Nostromo'nun 5 erkek, 2 kadın ve 1 kediden oluşan mürettebat dünyaya dönüşe başlamıştır. Uyku sırasındaki mürettebatın bilgisayarın yakın çevrede bir canlı fark etmesiyle uyarılar üzerine uyanırlar. Canlıların uyarısının geldiği gezegene giden arkadaşlar burada bir yumurta bulurlar. Yumurtalardan birisi kırılır ve Kane adındaki adamın yüzüne atlar. Ekipp hemen gemiye geri dönerler. Mürettebat Kane'yi gemiye almak istemez. Fakat daha sonra arkadaşlarını kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklardır.


Yaratık 1 (Alien) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Yaratık 1 (Alien) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Yaratık 1 (Alien) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 117 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 1.334
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı