5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yangın Yeri (Wildlife) Türkçe Dublaj izle

-

Wildlife

Yangın Yeri (Wildlife) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
James Murray 19. yüzyılın orta dönemlerinde İngilizce olarak sözlük yapmak için çalışmalarına başlar. Kendisine kaynak arayan James Murray çalışmalarına tam gaz devam ederken, Broadmoor adındaki akıl hastanesinde yatan bir adam tarafından 10.000 sözcüğün anlamını bulunduran bir kitap yollar. Bu kitaptan sonra James ve Broadmoor arasında bir dostluk başlar. Bir dahi ve bir deli artık birlikte çalışarak büyük işlere imza atabilecekler midir?


Yangın Yeri (Wildlife) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Yangın Yeri (Wildlife) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Yangın Yeri (Wildlife) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 104 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 452
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı