İrlanda
Sea Fever izle
İncele
Sea Fever izle
Türkçe Altyazı
Siobhán, deniz biyolojisi öğrencisi olan genç bir kadındır. Araştırma ekibi ile birlikte bir balıkçı teknesiyle Batı İrlanda denizinde araştırma gezisine çıkan Siobhán, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Yolculuk sırasında tekne bilinmeyen bir şeye çarpar. Neye çarptıklarını araştırmaya başlayan ekip, bu sırada gizemli bir parazitin suları enfekte ettiğini fark eder. Zamanla parazitin tekneye yayılması ile kendisini ölüm kalım savaşının içinde bulan Siobhán, parazitin yayılmasını durdurmak için zorlu bir mücadeleye girişir.Sea Fever filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Sea Fever filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Sea Fever isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 89
 • IMDb 5.7
 • 269
 • 0
Pervane izle
İncele
Pervane izle
Türkçe Altyazı
Yönetmenliğini Nora Twomey’in üstlendiği animasyon film, Deborah Ellis’in 2000 yılında yayımlanan aynı isimli eserinin uyarlaması. Ellis’in bizzat kendisinin de senaryo yazım sürecine dahil olduğu The Breadwinner, 2001 yılındaki Taliban Afganistan’ında geçiyor. Geçerli bir sebep olmaksızın babasının tutuklanmasının ardından ailesine destek olmak için bir erkek çocuk gibi davranmaya başlayan Parvana’nın gücünü babasının anlattığı hikayelerden alarak onu kurtarma çabasını anlatıyor. İlk bakışta akla İran sineması harikası Persepolis’i getiren The Breadwinner, bir yandan bize çok ihtiyacımız olan umudu aşılarken diğer yandan geçen yıllara rağmen insan ve özellikle de kadın hakları konusunda ilerlemekte ısrarcı insanlığı yeniden sorgulamamıza neden oluyor.Pervane - The Breadwinner filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Pervane filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Pervane isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 94
 • IMDb 7.7
 • 231
 • 0
The Other Lamb izle
İncele
The Other Lamb izle
Türkçe Altyazı
C.S. McMullen‘ın senaryosunu kaleme aldığı The Other Lamb, medeniyetten uzak yaşayan ve Shepherd adlı liderlerine hizmet eden kadınlardan oluşan bir tarikatta doğup büyüyen genç bir kadının hikâyesini anlatıyor. Genç kadın öğrendiği karanlık sırlarla birlikte Shepherd’a ve çarpık tarikatına itaatini sorgulamaya başlayınca, çarpıcı bir görsellikle gözler önüne serilen karanlık bir kendini keşfetme ve isyan hikâyesinin fitili ateşleniyor. The Other Lamb filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. The Other Lamb filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. The Other Lamb isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 97
 • IMDb 5.0
 • 239
 • 0
Lanetli Konak izle
İncele
Lanetli Konak izle
Türkçe Altyazı
1920'de İrlanda'nın kırsal kesiminde yaşayan ikiz kardeşler Rachel ve Edward, evlerini değişik bir varlıkla paylaşmaktadır. Her gece ev şeytani bir varlığın etkisi altına girmektedir. Bu varlık ikizler üzerinde 3 kural dayatır; gece yarısında yatakta olmalılar, kapıdan içeri yabancı birini alamazlar ve eğer biri kaçmaya çalışırsa diğeri tehlikeye girer. Sorunlu bir eski asker olan Sean köye geldiğinde ise her şey değişecektir. Kısa sürede Sean ve Rachel birbirlerine aşık olur. Rachel aşkın gücüyle şeytani varlığın kurallarını çiğnemeye başlar. Fakat yaşananlar Rachel'ı kardeşi ile ölümcül bir yüzleşmeye getirecektir.Lanetli Konak - The Lodgers filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Lanetli Konak filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Lanetli Konak isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 93
 • IMDb 5.1
 • 434
 • 0
Vivarium izle
İncele
Vivarium izle
Türkçe Altyazı
Without Name ile 2016’da sinemada adını duyuran reklam filmi yönetmeni Lorcan Finnegan, tüyler ürpertici bir hikâyeyle beyazperdeye dönüyor. Filmin bahtsız kahramanları Gemma ve Tom, ilk kez ev sahibi olmak için bir emlakçıyla görüşürler. Ancak ilk baktıkları evde mahsur kalırlar, üstüne üstlük büyütmeleri için kendilerine sevimli fakat tuhaf bir bebek teslim edilir. Aşırı normal görünen ama istemeden kabullenilen banliyö hayatına dair acımasız bir taşlama olan, Alacakaranlık Kuşağı ile Black Mirror arasında bir yerde duran filmini Lorcan Finnegan “gizemli, komik, üzücü ve ürkütücü bir kâbus” olarak tanımlıyor.Vivarium filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vivarium filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.Vivarium isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.mersin escort bayan
 • 97
 • IMDb 5.9
 • 362
 • 0
Kutsal Geyiğin Ölümü izle
İncele
Kutsal Geyiğin Ölümü izle
Orjinal Dil
Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos’un The Lobster’dan sonra İngilizce çektiği ikinci filmi, izleyicisini her zamanki gibi tekinsiz, oyunbaz ve özenle tasarlanmış yeni bir lanetli Lanthimos evrenine davet ediyor. Kutsal Geyiğin Ölümü başarılı bir cerrah ve babasının boşluğunu onunla doldurmaya çabalayan bir ergen etrafında dönüyor. Tuhaf ikili, aileleriyle tanıştığında işler daha da tuhaflaşıyor ve muzip bir tür Alacakaranlık Kuşağı hikâyesi ortaya çıkıyor. Lanthimos bedensel şiddetten doğan mizahı da her daim olduğu gibi filmine tatminkar miktarda eklemeye devam ediyor. Aileye, suçluluk duygusuna ve sınıfa dair, etkisinden kurtulması çok zor bir soğuk duş bu film.Kutsal Geyiğin Ölümü - The Killing of a Sacred Deer filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Kutsal Geyiğin Ölümü filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Kutsal Geyiğin Ölümü isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 121
 • IMDb 7.1
 • 247
 • 0
Sing Street izle
İncele
Sing Street izle
Türkçe Altyazı
Filmfiz Özet: Conor, problemli bir çocuktur. Ailesiyle birlikte Dublin’de yaşayan delikanlı, yeni okuluna uyum sağlamakta sorun yaşar. Öğretmen ve sınıf arkadaşlarından olumsuz davranışlar gögren Conor’ın tek sıkıntısı bu değildir. Ailesiyle de kötü bir ilişkisi olan Conor, okul yakınlarında gördüğü Raphina’dan hoşlanır. Güzel kızın dikkatini çekmeye çalışan Conor, bunun için müzik grubu kurmaya karar verir. Başlarda türlü zorluklar yaşayan Conor ve grup arkadaşları giderek daha güzel işler yapmaya başlar. Conor bu sayede amacına ulaşır ve Raphina’nın ilgisini çekmeyi başarır... Sing Street filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Sing Street filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Sing Street isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 106
 • IMDb 8.0
 • 246
 • 0
Come to Daddy izle
İncele
Come to Daddy izle
Türkçe Altyazı
Filmfiz Özet: 30’lu yaşlarında bir adam olan Norval, yıllardır görmediği babası ile yeniden bağlantı kurmak için şehirden uzak bir sahil kasabasına doğru yola koyulur. Norval, kısa sürede babasının aslında düşündüğü gibi bir adam olmadığını keşfeder. Evinden yüzlerce mil ötede olan Norval, tanımadığı babasıyla yeniden bağlantı kurmak için birçok şeyle savaşmak zorunda kalır. Come to Daddy filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Come to Daddy filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Come to Daddy isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 93
 • IMDb 6.3
 • 529
 • 0
The Lobster izle
İncele
The Lobster izle
Türkçe Dublaj
Filmfiz Özet: Çok da uzak olmayan bir gelecekten ilginç bir distopya öyküsü anlatıyor bize The Lobster. Yalnız kalmış, ilişkisi olmaya insanların tutuklandığı, alternatif bir gelecekte geçen öyküde, bekar insanlar korkunç bir otele yerleştirildikten 45 gün sonra, kendileriyle eşleşen kişiyle ilişkiye başlamak zorunda kalıyorlar. Eğer ki ilişkilerinde başarıyı yakalayamazlarsa, ölümün kol gezdiği bir ormana sürgüne gönderiliyorlar. The Lobster filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. The Lobster filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. The Lobster isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 118
 • IMDb 7.2
 • 433
 • 0
Greta izle
İncele
Greta izle
Multi Dil
Greta Türkçe Altyazılı izle Filmfiz Özet:Greta 1080P izle, Greta tek parça hd izle, Greta full hd izleGreta filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Greta filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Greta isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 98
 • IMDb 6.0
 • 705
 • 0
We Have Always Lived in the Castle izle
İncele
We Have Always Lived in the Castle izle
Türkçe Altyazı
We Have Always Lived in the Castle Türkçe Dublaj izle Filmfiz Özet:Merricat ve kardeşi Constance bundan tam 6 yıl önce ailelerini korkunç bir şekilde kaybederler. Kendi içine kapanan geride kalan aile üyeleri evlerine davetsizce gelen kuzen misafirden büyük zarar alacaklarının farkında değillerdir. Çünkü kuzen bütün geriye kalan bütün serveti üzerine almanın planlarını yapar. Fakat Merricat bu durumun farkına varacaktır.We Have Always Lived in the Castle filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. We Have Always Lived in the Castle filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. We Have Always Lived in the Castle isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 96
 • IMDb 5.5
 • 968
 • 0
Never Grow Old izle
İncele
Never Grow Old izle
Türkçe Altyazı
Never Grow Old Türkçe Dublaj Full HD izle Filmfiz Özet:Patrick ailesiyle birlikte sakin bir kasabada yaşamaktadır. Sakin ve mutlu hayatına devam eden Patrick ve kasaba halkı bir gün kasabalarına gelen haydutlar hayatlarını zindana çevirir. Haydutlar önlerine çıkan herkesi birer birer öldürmeye başlar. Patrick ise bu kaos ortamında haydutları köyden defetmenin yollarını aramaya başlar.Never Grow Old filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Never Grow Old filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Never Grow Old isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 101
 • IMDb 5,8
 • 816
 • 0
Deli ve Dahi (The Professor and the Madman) Full HD 1080p izle
İncele
Deli ve Dahi (The Professor and the Madman) Full HD 1080p izle
Multi Dil
Filmfiz Özet: James Murray 19. yüzyılın orta dönemlerinde İngilizce olarak sözlük yapmak için çalışmalarına başlar. Kendisine kaynak arayan James Murray çalışmalarına tam gaz devam ederken, Broadmoor adındaki akıl hastanesinde yatan bir adam tarafından 10.000 sözcüğün anlamını bulunduran bir kitap yollar. Bu kitaptan sonra James ve Broadmoor arasında bir dostluk başlar. Bir dahi ve bir deli artık birlikte çalışarak büyük işlere imza atabilecekler midir?Deli ve Dahi (The Professor and the Madman) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Deli ve Dahi (The Professor and the Madman) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.Deli ve Dahi (The Professor and the Madman) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 • 124
 • IMDb 7,3
 • 2.643
 • 0
Kuyu (The Hole in the Ground) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
İncele
Kuyu (The Hole in the Ground) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Multi Dil
Filmfiz Özet:Sarah ilk başlarda hayata karşı çok umutlu ve hayat dolu bir kadınken, yaşadığı travmalar'dan dolayı kendine gelemez. Aradan zaman geçmesine rağmen kendisini toparlamak için oğlu ile birlikte İrlanda'nın sakin kırsal bir kesimine taşınır. Burada kendini bulabileceğine inanan Sarah'ın asıl sorunlarını yeni taşındığı yerde yaşayacağından haberi yoktur. Oğlunun ormanda kaybolmasıyla birlikte ne yapacağını şaşıran Sarah, pekte tekin olmayan komşularıyla da sorunları, Sarah'ı paranoyak bir insana dönüştürecektir.Kuyu (The Hole in the Ground) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Kuyu (The Hole in the Ground) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Kuyu (The Hole in the Ground) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
 • 90
 • IMDb 5,7
 • 1.133
 • 0