The Revenant (Diriliş) Full HD 1080p izle

-

The Revenant

The Revenant (Diriliş) Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Amerika Birleşik devletlerinde bulunan Dakota adlı bölgede yaşayan avcı Hugh Glass yine avlanmak için çıktığı bir zamanda büyük bir ayının saldırısına maruz kalır. Ölümcül bir şekilde yaralanan Glass'ı en yakın arkadaşı John tarafından hainliğe uğrar. Ölüme terk edilir. Bir'de çocuğu'da öldürülür. Fakat Glass bir şekilde hayatta kalmayı başarır. Glass artık eskisinden de güçlü hale gelir ve intikam için yollara düşer.


The Revenant (Diriliş) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. The Revenant (Diriliş) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


The Revenant (Diriliş) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
Yorum Alanı