5.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Joke Thief izle

-

The Joke Thief

The Joke Thief izle
Simon McCabe, insanları 35 yıldır güldüren bir stand up komedyenidir. Tüm hayatı boyunca partinin hayatıydı, ama şimdi şaka çalma şöhreti nedeniyle asla şanslı bir mola vermediğinden yorgun, sefil ve neredeyse yıkandı. Sadık bir gece, uzun zamandır arkadaşı ve komedyen komedi kulübünün sahibini Simon'a sahne süresi ve itirazda son bir atış yapmaya ikna eder. Konserine inerken, Simon bizi hayatının kasırga yolculuğuna çıkarıyor, çünkü onu bugün olduğu için üzgün, komik bir adam yapan duygusal bir flash sırtında özel anları tekrarlıyor.
The Joke Thief filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. The Joke Thief filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.
The Joke Thief isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.
Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 81 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 237
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı