5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Colour of Darkness izle

-

The Colour of Darkness

The Colour of Darkness izle
Hindistan'ın karmaşık ve riotous kültürel mirasının tüm renk, derinlik ve gizemi, iki ülkeyi sonsuza dek değiştiren tek bir eylemle ortaya çıkar. Gururlu bir Hintli uluslararası öğrenci, karanlık bir zemine karşı parlak bir tren arabasında saldırıya uğrar. Saldırganları tarafından bilinmeyen, yüksek kast statüsünün çok az önemi vardır ve bir dokunaklı anda, muadili, 'dokunulmaz', düşük bir kast tarafından kurtarılır. Aksi takdirde imkansız olan şeyle birleşirler. Oldukça halka açık etkinlik uluslararası toplum üzerinden şok dalgaları gönderir. İklim arttıkça, Hintli bir Avustralyalı genç gazeteci Maria Kris araştırmaya gönderilir ve oradan ne olduğu iki ülke arasında uzun süredir köklü ve doğal önyargılar ortaya çıkarır. beklenmedik bir toplantıyla hayatını sonsuza dek değiştiren genç bir Hintli öğrenci Giriraj. Sonraki dostlukları boyunca Maria, Giriraj tarafından Hindistan'ın sosyal tarihinin karanlığında ve kendi şehrinin yollarından geçerek hiç hayal etmediği bir tarafı açığa çıkarıyor.
The Colour of Darkness filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. The Colour of Darkness filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.
The Colour of Darkness isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.
Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 130 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 230
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı