7.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Aftermath Full HD 1080p izle

-

The Aftermath

The Aftermath Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
1946 yılında savaştan çıkan ve paramparça olan Almanya'da her aile gibi mağdur olan bir aile vardır. Savaştan nasibini alan Hamburg'da Rachael ve İngiliz kocası Lewis hayatlarına yavaş yavaş adapte olmaya çalışmaktadır. Barınacak yer ve her türlü maddi manevi zorluklar çeken aile yaşadıkları evlerini, evlerinin bir önceki sahipleri olan alman bir anne ve kızı ile paylaşmaya başlarlar. Savaştan dolayı psikolojileri alt üst olan bu 4 insan aynı evin için entrikalar, öfke, ihanet ile birbirleriyle rekabete gireceklerdir.


The Aftermath filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. The Aftermath filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


The Aftermath isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
Yorum Alanı