Tekne (The Boat) Tek Parça Full izle

-

The Boat

Tekne (The Boat) Tek Parça Full izle
Filmfiz Özet:
Hobi olarak teknesiyle birlikte avlanmaya çıkan bir balıkçı, gözün gözü görmediği bir sise maruz kalır. Bu siste yolunu kaybeden balıkçı bilmediği sularda ilerlerken demir atmış bir yelken bulur. Yelkeni kontrol etmek için yanaşır. Yelkeni kontrol eden balıkçı hiç bir şey bulamaz ve geri kendi teknesine dönmek için hareketlenir. Fakat teknesinin çalındığını fark eder. İçinde bulunduğu Yelkeni çalıştırıp gitmek ister. Fakat yelken de çalışmamaktadır. Balıkçının tek çaresi beklemektir.


Tekne (The Boat) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Tekne (The Boat) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Tekne (The Boat) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 •  Süre: 100dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 977
 • BEĞEN: 3
 • BEĞENME: 0
 • Ultra Hd
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Muhammet Abutar 8 Aralık 2019 01:30:29

  izlemeyin hayatımda daha kotu bır film izlemedim. sanata saygımız varda bu sanat degıl rezillik !!!!