5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Tamircikler: Gizli Görev izle

-

Фиксики: Большой секрет

Tamircikler: Gizli Görev izle
Filmfiz Özet:
Tom Thomas'ın ailesi, Profesör Eugenius ve asistanı Elisa ile daha önce hiç tanışmamıştır. Onların tanışmalarını sağlayan, Tom Thomas'ın, Elisa'nın çalıştığı laboratuvarda açıklanmayan olaylarlar ilgili yaptığı haberdir. Profesör Eugenius'un en son gelişmekte olan işi, Fixies’in elektrik telleri üzerinden geçmesine izin verecek küçük bir enerji bileziği aldığında, kısa sürede bir felakete dönüşür. Bu atılım sadece Fixies'in daha fazla cihazı düzeltmesini kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda kendi laboratuvarını kurmak için profesöre yeterince para kazandırır.


Tamircikler: Gizli Görev filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Tamircikler: Gizli Görev filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Tamircikler: Gizli Görev isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 80 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 242
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı