5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Superman’in Ölümü ve Dönüşü izle

-

The Death and Return of Superman

Superman’in Ölümü ve Dönüşü izle
Filmfiz Özet:
Amerikan kültürel ikonu çizgi roman kahramanı Superman, durdurulmaz bir gücün ortaya çıkışıyla harekete geçecektir. Superman kendisini nefes kesen bir mücadelenin tam ortasında bulacaktır. Durdululamaz bir yabancı güç ilesınırsız mücadeleye, yalnızca Süpermen'in bitirebileceği ve sonsuza dek Metropolis'in yüzünü değiştireceği bir savaşa tanık olun.


Superman'in Ölümü ve Dönüşü filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Superman'in Ölümü ve Dönüşü filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Superman'in Ölümü ve Dönüşü isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 166 Dakika
  • İZLENME: 678
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı