5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Son Şans (Southpaw) Full HD 1080p izle

-

Southpaw

Son Şans (Southpaw) Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Billy Hopeh Hafif ağır siklet'de dünya şampiyonu formunda olan bir boksördür. Çelikten yumruklara ve çok hızlı reflekslere sahip olan Billy karısını ve çok sevdiği kızıyla birlikte huzurlu bir hayat geçirmektedir. Fakat öfkesine hakim olamaz ve çok büyük trajik bir kaza sonucu karısı yaşamını kaybeder. Kızının'da velayeti alınır. Billy zirve'den, çukura düşmüştür. Hemde bu çok kısa sürede olmuştur. Fakat Billy pes etmez ve hem kızını geri almak hem'de kaybettiği dünya şampiyonluğunu geri almak için eski antrenör Tick Wills ile birlikte çalışacaktır.


Son Şans (Southpaw) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Son Şans (Southpaw) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Son Şans (Southpaw) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 123 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 709
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı