5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Soğuk İntikam izle

-

Cold Pursuit

Soğuk İntikam izle
Soğuk İntikam (Cold Pursuit) Full HD izle Filmfiz Özet:
Kuzey Amerika'da bir dağ olan Rocky Dağlarında kar küreyiciliği yapan Nels, karısı ve çocuğuyla birlikte yaşamaktadır. Nels'in çocuğunun bir gün gizemli bir şekilde öldürülmesinden sonra Nels kendini kaybeder. Oğlunu öldürenlerin uyuşturucu baronu olan ve çok güçlü Viking olduğuna inanmaktadır. Kendini bulmaya çalışan ve sessizliğini koruyan Nels zaman geçtikçe oğlunu öldürenleri bulup intikamını almak ister. Zamanla Nels bir ölüm makinesine dönüşecektir.


Soğuk İntikam (Cold Pursuit) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Soğuk İntikam (Cold Pursuit) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Soğuk İntikam (Cold Pursuit) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
Yorum Alanı