6.2
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum izle

-

To All the Boys: P.S. I Still Love You

Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum izle
Filmfiz Özet:
Lara Jean, Peter'a gerçekten aşık olmayı beklemiyordu. O ve Peter sadece rol yapıyorlardı. Ancak aniden her şey rol olmaktan çıktı. Şimdi Lara Jean'in aklı daha önce hiç olmadığı kadar karışık. Geçmişinden başka bir çocuk hayatına döndüğünde, Lara Jean’in de ona olan duyguları geri dönüyor. Bir kız aynı anda iki çocuğa aşık olabilir mi? Aşk asla kolay değildir, ama belki de bu onu inanılmaz kılan şeyin bir parçasıdır.


Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 102 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 819
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı