Rüzgarı Dizginleyen Çocuk (The Boy Who Harnessed the Wind) izle

-

The Boy Who Harnessed the Wind

Rüzgarı Dizginleyen Çocuk (The Boy Who Harnessed the Wind) izle
Rüzgarı Dizginleyen Çocuk (The Boy Who Harnessed the Wind) Full HD 1080p izle Filmfiz Özet:
Doğu Afrika'da Malawi'de yaşayan William Kamkwamba kendi halinde ve ülkesinin imkanlarıyla yaşayan bir çocuktur. William kitap okumayı seven bir çocuktur, bir gün okuduğu bir kitaptan çok etkilenen William köyünü kötü şartlardan ve açlıktan kurtarmak için rüzgar türbini inşasına yardım edecektir. Bu süreçte ise bakış açısı gelişecektir.


Rüzgarı Dizginleyen Çocuk (The Boy Who Harnessed the Wind) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Rüzgarı Dizginleyen Çocuk (The Boy Who Harnessed the Wind) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Rüzgarı Dizginleyen Çocuk (The Boy Who Harnessed the Wind) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
Yorum Alanı