5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Running with the Devil izle

-

Running with the Devil

Running with the Devil izle
Filmfiz Özet:
Uyuşturucu kartellerinin cirit attıkları bir ülkede ortalık karışacaktır. Önde gelen bir uyuşturucu liderinin sevkiyatı sekteye uğradıktan sonra yaşanan olayların konusu eline alınmıştır. Patron olarak bilinen acımasız lider, en güvendiği adamı olan Aşçı ve bir diğer uyuşturucu kaçakçısı olan ortağı olan Adam'ı uyuşturucuların bulunması için görevlendirir. İkili şirketin tedarik zincirini denetlemek için tehlikeli bir yolculuğa çıkacaktır. Kartelin uyuşturucuları, uluslararası sınırlar, eski gangsterler, rafineriler ve kuryeler arasından ilerlerken, aynı zamanda federal ajanlar tarafından da izlenmektedir. Cook, ağın nerede bozulduğunu fark ettiğinde, artık karteli tatmin etmek için çok geç olmuş olacaktır...


Running with the Devil filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Running with the Devil filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Running with the Devil isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 100 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 668
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı