3.5
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ritim Bölümü (The Rhythm Section) Full HD izle

-

The Rhythm Section

Ritim Bölümü (The Rhythm Section) Full HD izle
Filmfiz Özet:
Stephanie ailesiyle birlikte seyahat edeceği uçağa binmekten vazgeçer. Binmekten vazgeçtiği uçak kaza yapar ve tüm ailesini trajik bir şekilde kaybeder. Stephanie bunalıma girer ve kendisini suçlu tutar. Fakat zaman geçer ve bu uçak kazasının aslında kaza olmadığını ve bir komplo olduğunu öğrenir. Öğrendikleri karşısında akli dengesini kaybeden Stephanie şimdi intikam peşine düşecektir.


Ritim Bölümü (The Rhythm Section) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Ritim Bölümü (The Rhythm Section) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Ritim Bölümü (The Rhythm Section) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
Yorum Alanı