10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Predestination Full HD 1080p izle

-

Predestination

Predestination Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Çok gizli bir servise bağlı olan ajan dünyanın bilmediği bir görevi üstlenir. Bu görev geçmişe dönerek gerçekleşen felaketlerin ve haksızlıkların önüne geçmektir. Ajan'ın ilk görevi 11.000 insanın öldüğü New York patlamasını önleyip insanları kurtarmak ve olayı detaylıca öğrenmektir. Ajanın hedefi ise herkesin "fiyasko bombacı" olarak tanıdığı bir adamdır. Ajan görevi için 1970 yılına gönderilir. New York'ta hemen bir barda kendine iş bulan ajan barda tanıştığı bir köşe yazarı ile iyice samimiyet kurar. O kadar samimiyet kurar ki ne için geldiğini unutur ve ikilinin arasında ki yakınlık devam eder. Bu yakınlık iki insanın ve geleceği nasıl etkileyecektir?


Predestination filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Predestination filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Predestination isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 97dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.374
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı