4.7
Toplamda 14 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Penceredeki Kadın Tek Parça Full izle

-

The Woman in the Window

Penceredeki Kadın Tek Parça Full izle
Filmfiz Özet:
Bernard çok sevdiği karısı ve oğluyla birlikte Fransa'nın şehri Grenoble'a yakın bir yerde oturmaktadır. Oturdukları yeri çok seven aile huzuru hissetmişlerdir. Fakat bir gün Philippe ve Mathilde çifti evlerinin yakınlarına otururlar. İşin şaşırtıcı tarafı ise Bernard ve Mathilde eski sevgilidir. Birbirlerine karşı artık ilgi duymasalar'da zamanla tekrar bir aşk alevlenecektir. Bu yasak aşk ise herkesi olumsuz bir insana çevirecektir.


Penceredeki Kadın filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Penceredeki Kadın filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Penceredeki Kadın isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • Ülke:
  • İZLENME: 3.543
  • BEĞEN: 5
  • BEĞENME: 5
  • 720P
Yorum Alanı