5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Pause izle

-

Παύση

Pause izle
Filmfiz Özet:
Pause, sorunlu bir evliliğin mutsuzluğuna hapsolan orta yaşlı bir kadının hikayesini konu ediyor. Bir ev hanımı olan Elpida, duygularını ve ihtiyaçlarını dikkate almayan bir adamla, baskıcı, sevgisiz bir evliliğin sefaletinde mahsur kalır. Onun monoton hayatı, genç bir ressamın Elpida’nın yaşadığı binayı boyaması ile bambaşka bir hal alır. Elpida, bastırılamayan arzusu, bedeni ve kocası ile karşı karşıya kaldıkça fantezi dünyasına sığınır. Ancak bir süre sonra gerçeklik ve fantezi arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlar.


Pause filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Pause filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Pause isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
Yorum Alanı