9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Özel Savaş (A Private War) Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle

-

A Private War

Özel Savaş (A Private War) Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle
Filmfiz Özet:
Marie Colvin dünyadaki baskılar altında yaşayan sesleri çıkmayan insanların içlerinde çığlık olmak için haber yapmak isterler. Korkusuz bir insan olan Marie savaşların olduğu ve suçsuz günahsız insanlar için her zaman seyahat ile yasaklı bölgelere gidip haberler yapmaktadır. Sri Lanka'da haber yapmak için bulunduğu bir esnada patlayan bir bomba yüzünden tek gözüne bandaj takmak zorunda kalır. Marie habercilik için özel hayatından aşık olduğu aşkından bile vazgeçmiştir. Böylesine büyük bir hırs ve inanç onu Savaş fotoğrafçısı olan Paul ile birlikte kuşatılmış bir yer olan Suriye Humus'a kadar götürecektir.


Özel Savaş (A Private War) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Özel Savaş (A Private War) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Özel Savaş (A Private War) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 106 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 1.132
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı