Jesse Eisenberg

 1. Sosyal Ağ izle
  Tüm Bilgiler
  Sosyal Ağ izle 2010, Biyografi Filmleri 
  Multi Dil
  2003 yılının Ekim ayında alkollü bir gece, kız arkadaşından yeni ayrılmış olan Mark, üniversitenin bilgisayarlarına sızarak, kampustaki tüm kadınlarla ilgili bilgilerden oluşan bir veri tabanını içeren bir site yaratır, ardından yan yana iki fotoğraf koyarak kullanıcılardan hangisinin “daha ateşli” olduğunu seçmesini ister. Sitenin adını Facemash koyar; site bir anda virüs gibi etrafa yayılarak tüm Harvard sistemini çökertir ve görünürdeki kadın düşmanlığıyla kampusta tartışma yaratır; Mark, Facemash'ı yaratarak kasıtlı olarak güvenliği, telif hakları yasasını ve özel hayatı ihlal etmekle suçlanır. Tam o anda, Facebook'un altyapısını oluşturan iskelet ortaya çıkmıştır. Kısa süre sonra, Mark Harvard'da bir ekrandan diğerine , Ivy League üzerinden Silikon Vadisi'ne ve tüm dünyaya bir yangın misali sıçrayacak olan thefacebook.com sitesini oluşturur. Ama yaratım sürecinin karmaşasında, her şeyin nasıl gerçekleştiği, içinde bulunduğumuz yüzyılın en orijinal fikirlerinden biri olduğu açık olan bu şeyde kimlerin isminin anılması gerektiği konusunda hararetli bir mücadele doğar. Bu mücadele, dostların arasını açacak ve yasal yollara başvurmaya kadar uzanacaktır.Sosyal Ağ - The Social Network filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Sosyal Ağ filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Sosyal Ağ isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • 2010
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.7
  • 85
  • 0
  Vivarium izle
  Tüm Bilgiler
  Vivarium izle 2020 Filmleri izle, Gizem Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Without Name ile 2016’da sinemada adını duyuran reklam filmi yönetmeni Lorcan Finnegan, tüyler ürpertici bir hikâyeyle beyazperdeye dönüyor. Filmin bahtsız kahramanları Gemma ve Tom, ilk kez ev sahibi olmak için bir emlakçıyla görüşürler. Ancak ilk baktıkları evde mahsur kalırlar, üstüne üstlük büyütmeleri için kendilerine sevimli fakat tuhaf bir bebek teslim edilir. Aşırı normal görünen ama istemeden kabullenilen banliyö hayatına dair acımasız bir taşlama olan, Alacakaranlık Kuşağı ile Black Mirror arasında bir yerde duran filmini Lorcan Finnegan “gizemli, komik, üzücü ve ürkütücü bir kâbus” olarak tanımlıyor.Vivarium filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vivarium filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.Vivarium isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.mersin escort bayan
  • 2020
  • Belçika,Danimarka,İrlanda
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 187
  • 0
  The Hummingbird Project Tek Parça Full izle
  Tüm Bilgiler
  The Hummingbird Project Tek Parça Full izle 2019 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Filmfiz Özet: Vincent ve Anton'un zengin olup mükemmel bir hayat sürme hedefleri vardır. Bu yüzdende büyük bir fiber ağ kurmayı hedeflerler. Fakat kurdukları ekip içinde çok farklı olaylar olacaktır. İşi başarırlarsa ise milyoner olacaklardır.The Hummingbird Project filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. The Hummingbird Project filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. The Hummingbird Project isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • 2019
  • Kanada
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 341
  • 0
  Roma’ya Sevgilerle – To Rome with Love izle
  Tüm Bilgiler
  Roma’ya Sevgilerle – To Rome with Love izle 2012, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Filmfiz Özet: Roma da zaman geçiren bir grup Amerikalı konu alınıyor.Roma'ya Sevgilerle – To Rome with Love filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Roma'ya Sevgilerle – To Rome with Love filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Roma'ya Sevgilerle – To Rome with Love isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • 2012
  • ABD,İspanya,İtalya
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 329
  • 0
  The Art of Self-Defense izle
  Tüm Bilgiler
  The Art of Self-Defense izle 2019 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Filmfiz Özet:Genç bir adam tanımadığı kişiler tarafından saldırıya uğradıktan sonra kendisini savunabilmek için karate öğrenmeye karar vermiştir. Karate derslerine başladıktan sonra hayatının dönüm noktasını keşfeden adamın başından geçen olaylar konu alınmaktadır. Kırılgan bir adam olan Casey’in hayatı, bir gün sokakta saldırıya uğramasının ardından bambaşka bir hal alır. Yaşadığı saldırı sonrası gururu kırılan Casey, özellikle akşamları dışarıda olmaktan korkar hale gelir. İçine düştüğü bu sıkıntılı durumdan kurtulmak isteyen Casey, kendini korumayı öğrenmek için bir şeyler yapmak ister. Bunun için savunma sanatlarını öğrenmeye karar veren genç adam, soluğu Sensei isimli karate dersleri veren adamın yanında alır. Daha önce karate hakkında hiçbir şey bilmeyen Casey, gizemli bir adam olan öğretmeni sayesinde bilmediği bir dünyaya adım atar. Akıl hocası ile birlikte hem korkutucu hem de eğlenceli bir yolculuğa çıkan Casey, bu süreçte dünyanın ne kadar şiddet dolu bir yer olduğunu keşfeder. The Art of Self-Defense filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. The Art of Self-Defense filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. The Art of Self-Defense isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 317
  • 0
  Sihirbazlar Çetesi 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Sihirbazlar Çetesi 2 izle 2016, Aksiyon Filmleri izle 
  Multi Dil
  Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) Türkçe Dublaj izle Filmfiz Özet:En sonunda bir ekip olmayı başaran sihirbazlar çetesi Danny, Merritt, Jack ve Lula bu sefer de çok tehlikeli bir düşmana karşı birlikte olacaklardır.Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • 2016
  • ABD,Çin,İngiltere,Kanada
  • 1080P
  • IMDb 6,5
  • 1.967
  • 0
  Justice League: Adalet Birliği Full HD 1080p izle
  Tüm Bilgiler
  Justice League: Adalet Birliği Full HD 1080p izle 2017, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Filmfiz Özet:Dünya'nın gerçekten kurtarılmayı ve iyi bir yer olmayı hak ettiği konusunda şüpheleri olan Batman yavaş yavaş artık düşünceleri körelmeye başlamaktadır. Fakat yeni dostu Diana ile birlikte dünyayı yok edebilecek büyük güçlere karşı birlik olacaktır. Bu birliğin yeterli olup olmayacağı şüpheli olduğu için kendileri gibi kahramanlar bulmak için arayışlara başlarlar. Buldukları kişiler The Flash, Aquaman, Cyborg'dur. Birlikte artık güçlü bir ekip olmuşlardır ve dünya için büyük bir savaş vereceklerdir.Justice League: Adalet Birliği filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Justice League: Adalet Birliği filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz. Justice League: Adalet Birliği isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6,4
  • 1.719
  • 0
  12