Oyunbozan Ralph 2: Ralph ve İnternet (Wreck-It Ralph 2: Ralph Breaks the Internet) izle

-

Ralph Breaks the Internet

Oyunbozan Ralph 2: Ralph ve İnternet (Wreck-It Ralph 2: Ralph Breaks the Internet) izle
Filmfiz Özet:
Gerçek sevgiyi arayan video oyun karakteri olan Ralph en sonunda hak ettiği değeri görmüştür. Bir de yarışların prensesi Vanellope'nin gerçekten hak ettiği yere ulaşmasını sağlamıştır. Fakat ilerleyen zamanlarda Vanellope'nin oyunu kapanma tehlikesiyle karşı karşıya gelince Ralph hemen yardım için Vanellope'nin yanında olacaktır. Oyunu kurtarmak için internet alemine dalış yapan Ralph ve Vanellope burada BuzzzTube adlı programın yöneticisi olan ve Ev-vet, Kargaşa Yarışı isimli online araba oyunlarının en iyi yarışçısı olan Shank ile tanışırlar. Vanellope kendini Shank'a baya bir kaptırınca, Ralph en yakın ve daimi arkadaşı olan Vaneloppe'yi bırakmamak için elinden geleni yapacaktır.


Oyunbozan Ralph 2: Ralph ve İnternet (Wreck-It Ralph 2: Ralph Breaks the Internet) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Oyunbozan Ralph 2: Ralph ve İnternet (Wreck-It Ralph 2: Ralph Breaks the Internet) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Oyunbozan Ralph 2: Ralph ve İnternet (Wreck-It Ralph 2: Ralph Breaks the Internet) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 112 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.008
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı