Örümcek Ağındaki Kız (The Girl in the Spider’s Web) Türkçe Dublaj izle

-

The Girl in the Spider's Web

Örümcek Ağındaki Kız (The Girl in the Spider’s Web) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
Lisbeth gerçeklerin her zaman ortaya çıkmasından yana olan bir bilgisayar korsanıdır. Bir de Lisbeth'in tam tersi karakter olan gazeteci Mikael vardır. Birbirlerine tamamen zıt olan bu iki karakter ortak bir amaçta buluşmaktadırlar. Lisbeth ve Mikael çok göze battıkları için kendilerini tezgaha düşürmek isteyen casuslar, siber suçlular ve hükumet yetkilileri tarafından saldırı altındadırlar. İkilinin bütün bu zor durumdan kurtulmak için birbirinden başka kimsesi yoktur. Ejderha dövmeli Kızın devam filmi olarak çekilmiştir.


Örümcek Ağındaki Kız (The Girl in the Spider's Web) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Örümcek Ağındaki Kız (The Girl in the Spider's Web) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Örümcek Ağındaki Kız (The Girl in the Spider's Web) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Serdar 5 Eylül 2019 16:50:55

  ADMİN YANLİS FİLM YUKLENMİS. DELİ VE DAHİ BU, ORUMCEK AGLİ KİZ DEGİL . BİLGİNE

  • avatar
     filmfiz 5 Eylül 2019 17:12:35

   Bizleri uyardığınız için teşekkür ederiz. Yanlışlığı düzelttik şimdi istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. İyi seyirler efendim.