Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse) Animasyon izle

-

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse) Animasyon izle
Filmfiz Özet:
Miles, babası polis ve annesi işini çok seven bir kadındır. Lise'ye giden genç Miles, okulundaki eğitime alışamamıştır. Radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılan Miles geçirdiği evreler sonucu kendi vücudunu yenileyebilen ve aynı bir örümcek gibi yeteneklere sahip olur. Fakat hala bir süper kahraman olamamıştır. Büyülü bir kapının açılması sonucu farklı evrenlere giden bir yol oluşur. Açılan kapıdan Peter Parker ve diğer evrenlerdeki Spider-Man'ler gelmeye başlar. Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir, Spider-Ham gibi diğer evrenlerin Spider-Man'leri Miles'in gerçek anlamda bir süper kahraman olabilmesi için canla başla mücadele edeceklerdir. Fakat kendi evrenlerine de dönmeleri gerekecektir. Çünkü suçlular her gün daha da güçlenmektedir.


Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 117 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.122
  • BEĞEN: 5
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı