6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ölümsüzlük Oyunu (Selfless) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

-

Self/less

Ölümsüzlük Oyunu (Selfless) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Damian forsu yerinde olan çok zengin bir adamdır. Fakat kanserle girdiği mücadelede günden güne yenilmektedir. Damian'ın hayatı çok güzel giderken yakalandığı kanserden dolayı bilinmeze düşer. Ölümü bekleyen Damian'ın bütün umutları tükenmiştir. Fakat çok gizli ve muhteşem bir yöntem ile Damian'ın bütün duyguları, huyları, düşünceleri genç ve sağlıklı bir bedene aktarılır. Damian yeni bedeniyle kendisini muhteşem hissetmektedir. Fakat kullandığı bedenin sahibi kimsenin karışmaya cesaret edemeyeceği karanlık işlere karışmış bir adamdır. Damian'a ise büyük bir yük binecektir. Çünkü Damian'ın karşısında gizli bir servis olacaktır.


Ölümsüzlük Oyunu (Selfless) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Ölümsüzlük Oyunu (Selfless) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Ölümsüzlük Oyunu (Selfless) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 116 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.364
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı