5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Night Hunter izle

-

Night Hunter

Night Hunter izle
Filmfiz Özet:
Bir kereste kamyonunda genç bir kadının cesedi bulunduğunda, Dedektif Walter Marshall, kurbanın bir esirden kaçmak için ölümüne atladığından şüphelenir. Yanlışlıkla, eski yargıç Michael Cooper'ın bir çocuk yırtıcısını yakalamak için uyanıkken sokmasının Lara'nın kaçırılmasına neden olması durumunda bir atılım yapılır. Lara'nın küpelerindeki bir izci ile Marshall, onu ve diğer esir genç kadınlarını, görünüşte zihinsel engelli bir adam olan Simon Stulls'a ait bir konakta bulur. Simon tutuklandı ve polis kaçırmalardan sorumlu olup olmadığını belirlemeye çalıştı. Simon'un geçmişini araştırırken, tecavüzden doğduğunu keşfeder ve annesi onu doğurmadan önce intihar girişiminde bulunur. Simon gözaltındayken, polis gücü görünüşe göre başka bir saldırgan tarafından hedef alınmakta. Teknisyen Matthew Quinn bir araba bombalamasında öldürüldü ve diğer teknisyen Glasow, bebek kızının hayatı tehdit edildiğinde Simon'u serbest bırakmak zorunda kaldı. Polis, Cooper'ın Lara'nın kayıp olduğunu fark etmesi gibi, babasını öldürdükten sonra Simon'u geri alır. Simon'un sorumlu olduğuna inanan Cooper, tıpkı Simon'a benzeyen başka bir adam tarafından şaşırdığında polis ulaşımını pusuya düşürür. Daha sonra, Simon'un aslında bir çift özdeş ikiz olduğu ortaya çıkıyor, biri kaçırılmaların arkasında ve diğeri gerçekten zihinsel engelli. İkizler Cooper'ı öldürür ve kaçmadan önce polis profesörü Rachel Chase'i yakalar. Simon'un polis karakolunda bıraktığı bir izci kullanarak Marshall liderliğindeki bir ekip ikizleri Rachel ve Lara'yı tuttukları buzlu bir gölün yanında bulur. Lara kaçar ve Marshall, kötü niyetli kardeşi Rachel'ı serbest bırakmaya ikna etmek için zihinsel engelli kardeşi rehin alır. Rachel serbest bırakıldıktan sonra, Marshall zihinsel engelli ikizlere kardeşini kucaklamasını söyler. Zihinsel engelli ikiz, her iki kardeşin de buza düşmesine ve boğulmasına neden olur. Daha sonra Lara, Cooper'dan yaptığı her şey için ona teşekkür eden bir mektup okur. Marshall, Rachel'ın eşlik ettiği kızı Faye'i ziyaret ederek Marshall ve Rachel'ın bir ilişkiye girdiklerini ima eder.


Night Hunter - Gece Avcısı filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Night Hunter filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Night Hunter isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 98 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 291
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı