Ne Romantik izle

-

Isn't It Romantic

Ne Romantik izle
Ne Romantik (Isn't It Romantic) Full HD 1080p izle Filmfiz Özet:
Amerika'nın göz bebeği olan New York'ta mimar olarak hayatına devam eden Natalie aşk hayatından yana her zaman negatif durumda olan bir kadındır. Hayalleri ve en büyük hedefi ise şehrin yapılacak gökdelenlerinde mimar olarak görev almaktır. Natalie bir gün çok farklı bir yerde uyanır. Uyandığı yer ve yeni hayatı ise romantik bir aşkın tam ortası olacaktır. Natalie artık yavaş yavaş aşktan yana farklı düşünceleri olan bir kadına dönüşecektir.


Ne Romantik (Isn't It Romantic) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Ne Romantik (Isn't It Romantic) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Ne Romantik (Isn't It Romantic) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • Ülke:
  • İZLENME: 970
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı