10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mad Max: Öfkeli Yollar (Mad Max: Fury Road) 1080p Tek Parça Full izle

-

Mad Max: Fury Road

Mad Max: Öfkeli Yollar (Mad Max: Fury Road) 1080p Tek Parça Full izle
Filmfiz Özet:
Max uzun yıllardır insanlardan kaçarak yaşamaya çalışmıştır. Fakat her zaman kurtaramadığı insanlar tarafından kabuslar görmektedir. Max kendini bulmaya çalışırken Ölümsüz Joe'nun kurduğu düzenin askerleri tarafından yakalanır. Bu askerlerin esiri haline gelen Max kaçmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kan ile beslenen askerler, Max'i kan torbası olarak adlandırırlar. Ölümsüz Joe'nun kurduğu düzende insanlar hayatta kalmaya çalışmaktadırlar. Joe'nun kendi nesillerini aktarmak için kurduğu düzende herkesten gizli tuttuğu kadınları vardır. Bu kadınlar Joe'nun kadın generali tarafından kaçırılır. Bunu fark eden Joe generali durdurmak için bütün ordusuyla harekete geçer. Max'de istemese de bu orduya katılır. Ordudan kurtulan Max general ve Joe'nun kadınlarıyla birlikte büyük bir tankerde kalır. General ve Max artık birlikte çalışarak Joe'nun kadınlarını hayatta tutmak için ellerinden geleni yapacaklardır.


Mad Max: Öfkeli Yollar (Mad Max: Fury Road) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Mad Max: Öfkeli Yollar (Mad Max: Fury Road) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Mad Max: Öfkeli Yollar (Mad Max: Fury Road) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 609
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı