10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kuyu (The Hole in the Ground) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

-

The Hole in the Ground

Kuyu (The Hole in the Ground) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Sarah ilk başlarda hayata karşı çok umutlu ve hayat dolu bir kadınken, yaşadığı travmalar'dan dolayı kendine gelemez. Aradan zaman geçmesine rağmen kendisini toparlamak için oğlu ile birlikte İrlanda'nın sakin kırsal bir kesimine taşınır. Burada kendini bulabileceğine inanan Sarah'ın asıl sorunlarını yeni taşındığı yerde yaşayacağından haberi yoktur. Oğlunun ormanda kaybolmasıyla birlikte ne yapacağını şaşıran Sarah, pekte tekin olmayan komşularıyla da sorunları, Sarah'ı paranoyak bir insana dönüştürecektir.


Kuyu (The Hole in the Ground) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Kuyu (The Hole in the Ground) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Kuyu (The Hole in the Ground) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
Yorum Alanı