6.0
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Küçük Kadınlar (Little Women) Tek Parça Vizyon Filmleri izle

-

Little Women

Küçük Kadınlar (Little Women) Tek Parça Vizyon Filmleri izle
Filmfiz Özet:
Meg, Jo, Beth ve Amy birbirlerinden farklı hayalleri ve çok farklı karakterlere sahip olan kız kardeşlerdir. Babaları Amerikan iç savaşına giden ve bu yüzden kadınlığa geçişlerinde anneleri ile birlikte kalan kız kardeşlerin hayatlarındaki sorunlar sadece sevgi ile çözümlenebilecektir.


Küçük Kadınlar (Little Women) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Küçük Kadınlar (Little Women) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Küçük Kadınlar (Little Women) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 •  Süre: 60dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 2.201
 • BEĞEN: 4
 • BEĞENME: 7
 • 720P
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    begüm 20 Ocak 2020 00:36:09

  altyazıda çok sayıda major hata var. Örneğin limon olan “lime” replik, özel isim “Bronté” sarışın olarak çevrilmiş.