Kral Olacak Çocuk – (The Kid Who Would Be King)

-

The Kid Who Would Be King

Kral Olacak Çocuk – (The Kid Who Would Be King)
Kral Olacak Çocuk (The Kid Who Would Be King) Türkçe Dublaj izle Filmfiz Özet:
Alex kendi halinde 12 yaşında bir çocuktur. Arkadaşları olmasına rağmen okuldaki zorba çocuklar ile her gün takışmak zorunda kalır. Alex istemeden bir gün tarihin gelmiş geçmiş en önemli kılıcı olan Excalibur'u bulur. Ne yapacağını bilemeyen Alex dünyanın en güçlü silahına sahip olan, güçsüz bir çocuktur. Alex bir duyum alır ve Ortaçağ büyücüsü Morgana'nın dünyayı dize getirmek istediğini öğrenir. Alex ise bir kahraman gibi Morgana'yı durdurmak için elinden geleni yapacaktır.


Kral Olacak Çocuk (The Kid Who Would Be King) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Kral Olacak Çocuk (The Kid Who Would Be King) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Kral Olacak Çocuk (The Kid Who Would Be King) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 797
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı