8.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Katil Avcısı (Hunter Killer) Türkçe Dublaj izle

-

Hunter Killer

Katil Avcısı (Hunter Killer) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
Rsuyanın lideri Zakarin yaptığı bir deniz üssü ziyareti esnasında kendi bakanı olan Dimitri tarafından esir alınır. Neden böyle bir topa girdiği bilinmeyen Dimitri deniz altında beklemeye başlar. Tam bu anda ise Joe Glass adındaki denizaltı kaptanına lideri kurtarma görevi verilir. Joe Glass 3. Dünya savaşının çıkmaması için eldeki tek umuttur. Bu uğurda Amerika bile Rusya'ya yardım edecektir.


Katil Avcısı (Hunter Killer) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Katil Avcısı (Hunter Killer) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Katil Avcısı (Hunter Killer) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
Yorum Alanı