4.4
Toplamda 10 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Karlar Ülkesi 2 (Frozen 2) Animasyon Full HD 1080p izle

-

Frozen 2

Karlar Ülkesi 2 (Frozen 2) Animasyon Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Elsa güçlerini kontrol edemeyen bir kraliçedir. Fakat güçlerini kontrol etmeyi öğrenir ve halkına sahip çıkar. Fakat çok tehlikeli güçlerin ortaya çıkmaları Elsa, Anna, Kristoff ve Olaf'ı bu tehlikeyi durdurmak için kuzeye doğru iter. Elsa'nın kötülüklere karşı güçlerini tamamen kullanması gerekecektir.


Karlar Ülkesi 2 (Frozen 2) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Karlar Ülkesi 2 (Frozen 2) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Karlar Ülkesi 2 (Frozen 2) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.591
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 5
  • 720P
Yorum Alanı