9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kahraman Prens Sualtı Maceraları izle

-

The Underwater Adventures of Sadko

Kahraman Prens Sualtı Maceraları izle
Filmfiz Özet:
Sadko ailesi tarlada çalışırken o çalışmayıp sadece arp çalmak isteyen bir gençtir. Arp çalma konusunda da baya başarılı ve yeteneklidir. Sadko'nun bu kusursuz yeteneği önemli birileri tarafından öğrenilir. Tam bu esnada'da Prens'in kızı Nastya kendisine bir eş seçmek için büyük bir organizasyon yapılır. Burada ise arp çalması için Sadko davet edilir. Prensin kızı Nastya ise kimseyi beğenmez ve arp çalan Sadko'yu beğenip onu eş seçer. Fakat bu durumdan rahatsız olan Sadko kaçmayı seçer ve hiç bilmediği bir denizin dibine doğru sürüklenir. Sadko saraydan kaçmaya çalışırken arkadaş olduğu papağan Jacob ile birlikte suyun derinliklerinde büyük maceralara atılacaktır.


Kahraman Prens Sualtı Maceraları filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Kahraman Prens Sualtı Maceraları filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Kahraman Prens Sualtı Maceraları isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 81dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 823
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı