8.5
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

John Wick 2 (John Wick: Chapter Two) Türkçe Dublaj izle

-

John Wick: Chapter 2

John Wick 2 (John Wick: Chapter Two) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
John yıllar önce bıraktığı tetikçiliğine, ölen karısından kalan köpeğinin öldürülmesinden dolayı geri döner. Eski patronunu, adamlarını ve oğlunu ortadan kaldırır. John'un hayatı tekrar büyük aksiyonlara girecektir. John bu sefer İtalya'nın başkenti Roma sokaklarına inecektir. Burada hayatının en zorlu mücadelelerine girecektir. Büyük bir ölüm kalım savaşının ortasında kalan John hayatının en büyük savaşını verecektir.


John Wick 2 (John Wick: Chapter Two) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. John Wick 2 (John Wick: Chapter Two) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


John Wick 2 (John Wick: Chapter Two) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 122 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.267
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı