5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

John F. Donovan’ın Ölümü ve Yaşamı izle

-

The Death & Life of John F. Donovan

John F. Donovan’ın Ölümü ve Yaşamı izle
Filmfiz Özet:
John F Donovan 20'li yaşlarının sonundaki bir televizyon yıldızıdır. Amerikalı yıldızın gizli bir mektup arkadaşı vardır. Donovan oyuncu olmak isteyen ancak hala İngiltere'de annesiyle birlikte yaşamakta olan Rupert Turner ile hararetli bir öektup arkadaşlığı içindedir. Ancak günün birinde ikilinin yazışmaları ortaya çıkar ve Donovan en köklü olmayan varsayımlarla suçlanır. Bir anda kariyeri çöküşe geçen oyuncu ile genç hayranının ilişkisi de kopar. On yıl sonra zamanında Donovan'ın hayranı olan genç oyuncu, bir röportaj aracılığıyla gençlik idolüyle olan ilişkisini anımsamaya başlar...


John F. Donovan’ın Ölümü ve Yaşamı filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. John F. Donovan’ın Ölümü ve Yaşamı filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


John F. Donovan’ın Ölümü ve Yaşamı isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 127 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 421
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı