Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? izle

-

¿A quién te llevarías a una isla desierta?

Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? izle
Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? Türkçe Dublaj izle Filmfiz Özet:
Marta, Marcos, Eze ve Celeste İspanya'nın başkenti Madrid'de 8 yıl boyunca aynı evde yaşayan arkadaşlardır. Birbirleriyle çok iyi anlaşan ve sevgili olan arkadaşlar hayata atılacak ve birbirlerinden ayrı olacakları için son kez dışarı çıkıp çılgınlar gibi eğlenmek isterler. Fakat birbirlerine karşı olan duygu değişimleri onları çok farklı düşüncelere ve sorulara boğacaktır. Film de İspanya'nın ve dünyanın en ünlü dizisi haline gelen La casa de papel'in oyuncuları Denver (Jaime Lorente) ve Alison Parker (Maria Pedraza) başrol oynamaktadır.


Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 93 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 521
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı