8.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

İntikam Meleği (Peppermint) Full HD 1080p izle

-

Peppermint

İntikam Meleği (Peppermint) Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Riley North bir aşk evliliği gerçekleştirmiş ve bu evlilik onun hayatına renk katmıştır. Riley hayatına mutlu bir şekilde devam ederken bir akşam ailesiyle çıktığı bir yemekte silahlı saldırıya uğrar. Kocasını ve çocuğunu oracıkta kaybeden Riley kendini zor kurtarır. Bu saldırıların sorumluları bölgede bulunan ve faaliyet gösteren Garcia çetesidir. Hukuk olarak davalar açmayı hedefleyen Riley görgü tanığı olan insanların korkudan sustukları ve yetkililerin rüşvet ile susturulduklarını görünce ne yapacağını bilemez. Yine de suçluları mahkemeye çıkarmayı başaran Riley, tanıkların ve delillerin olmamasından dolayı suçluların serbest kalışını izler. Tam bu anda bir intikam yemini eden Riley kendisin 5 yıllık çok zorlu bir döneme sokar. Eğitimi bittiğinde artık Riley adeta bir ölüm makinesi olmuştur. İntikam almak için hem devlet yetkilileri, hem çete, Riley'in hedefindedir.


İntikam Meleği (Peppermint) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. İntikam Meleği (Peppermint) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


İntikam Meleği (Peppermint) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 102 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 582
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı