In the Shadow of the Moon izle

-

In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon izle
Filmfiz Özet:
İki dedektifin hayatına odaklanan filmin yönetmen koltuğunda Jim Mickle yer alıyor. ABD yapımı filmde iki dedektifin sır gibi cinayetleri çözmesi izleyiciyle büyük bir seyir keyfi yaşatmaktadır. Philadelphialı polis memuru olan Thomas Lockhart, dedektif olmaya kararlıdır. Bu yolda emin adımlarla ilerleyen Thomas, bir seri katilin izini sürer. Seri katil, her dokuz yılda bir yeniden ortaya çıkmakta ve birçok cinayet işlemektedir. Ancak onun işlediği suçlar, bilimsel açıklamaların oldukça ötesindedir. Katili bulmak için gece gündüz çalışan Thomas, bir süre sonra bu durumu takıntı haline getirir. Ne olursa olsun gerçeği bulmaya kararlı olan Thomas, bu uğurda kariyerini, ailesini, hatta sağlığını bile kaybetmekle karşı karşıya kalır.


In the Shadow of the Moon filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. In the Shadow of the Moon filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


In the Shadow of the Moon isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 115 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 572
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı