7.3
Toplamda 8 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast and Furious 8) Türkçe Dublaj Tek Parça izle

-

The Fate of the Furious

Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast and Furious 8) Türkçe Dublaj Tek Parça izle
Filmfiz Özet:
Dom ve ekibi Han'ı öldüren Shaw'ı devre dışı bırakmışlardır. Ekip tekrar dağılır ve hayatlarına devam ederler. Dom ise Letty ile birlikte Küba'da yaşamaktadır. Bir gün sarışın gizemli bir kadın olan Cipher'in Küba'ya gelmesi üzerine Dom'da bir anda değişimler olmaya başlar. Telefon ile bir video izleyen Dom artık Cipher'in adına çalışmaya başlar. Dom bir anda bir operasyon da ekibini yarı yolda bırakarak Cipher için alacağını alıp kaçar. Ekip ise bu duruma anlam veremez. Dom çok tehlikeli bir füzenin çalışmasını isteyen Cipher için çalışmaya başlar ve ekip, Dom'a karşı bir araya gelir. Bu ekibe Shaw'da katılır. Ekip hem Dom'u durdurup hemde Cipher'i ortadan kaldırmak için devlet bünyesi altında çalışacaktır.


Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast and Furious 8) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast and Furious 8) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast and Furious 8) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 136 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.662
  • BEĞEN: 5
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı