10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hızlı Ve Öfkeli 2 – (2 Fast 2 Furious)

-

2 Fast 2 Furious

Hızlı Ve Öfkeli 2 – (2 Fast 2 Furious)
Hızlı Ve Öfkeli 2 - (2 Fast 2 Furious) filmi türkçe dublaj olarak filmfiz.net adresinden seyredebilirsiniz Filmfiz Özet:
Brian O'Conner, dominic toretto'ya yardımlarından dolayı meslekten ihraç edilir. Verone adında kara para aklayan bir adam ile iş yapmaya başlar. Eski arkadaşı Roman ile birlikte Verone adına çalışmaya başlarlar. Verone çok güçlü ve kimsenin alt edemediği bir adamdır. Bu yüzden de Verone'nin sevgilisi Monica gizli polis kılığında Verone ile sevgili olmayı başarmıştır. Brian ve Roman ise Monica'ya yardım edip Verone'yi düşürmek için büyük bir mücadeleye gireceklerdir.


Hızlı Ve Öfkeli 2 (2 Fast 2 Furious) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Hızlı Ve Öfkeli 2 (2 Fast 2 Furious) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Hızlı Ve Öfkeli 2 (2 Fast 2 Furious) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 107 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.603
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı