3.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hızlı Ve Öfkeli 1 (The Fast And The Furious 1) Türkçe Dublaj izle

-

The Fast and the Furious

Hızlı Ve Öfkeli 1 (The Fast And The Furious 1) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
Çetelerin geceleri sokaklara hakim olduğu Los Angeles'ta büyük paralar ile araba yarışları yapılmaktadır. Tamda böyle bir çete olan olan Dom, Letty, Mia ve Vince birlikte çalışan aile olmayı başarmış yarışçılar ve hırsızlardır. Tam olarak nasıl kazanç sağladıklarını kimsenin bilmediği bu çetenin başına Dom vardır. Arabalar konusunda bilmediği bir bilgi yoktur. Dom hem aile olarak adlandırdığı ekibinin lideridir hem de sokakların en iyi yarışçısıdır. Bu çeteden şüphelenen polisler aralarına girmesi için Brian O'Conner adında genç, yakışıklı bir polisi görevlendirirler. Brian O'Conner bu çetenin içine kendini sevdirerek girmeye çalışır. Asıl amacı çeteyi çökertmek olan Brian zaman geçtikçe çeteden birisi gibi olacak ve çeteyi sevmeye başlayacaktır.


Hızlı Ve Öfkeli 1 (The Fast And The Furious 1) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Hızlı Ve Öfkeli 1 (The Fast And The Furious 1) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Hızlı Ve Öfkeli 1 (The Fast And The Furious 1) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 106 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 1.019
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 2
  • 1080P
Yorum Alanı