1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hesaplaşma (The Accountant) Türkçe Dublaj izle

-

The Accountant

Hesaplaşma (The Accountant) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
Christian Wolff gerçek anlamda nadir olabilecek özelliklere sahip bir çocuktur. Kıvrak zekası ve muhteşem yetenekleriyle çevresindeki herkesi bir çok kez büyülemeyi başarır. Fakat her güzelin bir kusuru vardır. Takıntılı oluşu ve otizm tanısı koyulmuştur. Normal hayatında mali müşavir mesleği ile uğraşıp hayatını kazanmaya çalışıyor gibi görünse de aslında büyük suç örgütlerinin muhasebeciliğini yapmaktadır. Wolff'un içten pazarlıklı olduğunu anlayan Suçla mücadele biriminin başındaki Raymond gözü kara ve tuttuğunu kopartan birisidir. Ve gözlerini Wolff'a dikmiştir. Wolff korkup geri adım atarak artık yasal işlere yönelmeye çalışır. Bu sayede tanıştığı Dana Cummings ile birlikte çalışmaya başlar. Fakat zaman geçtikçe herkes için tehlikeli senaryolar belirecektir.


Hesaplaşma (The Accountant) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Hesaplaşma (The Accountant) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Hesaplaşma (The Accountant) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 128 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.542
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı