5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Güzel ve Çirkin Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

-

Beauty and the Beast

Güzel ve Çirkin Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Çok kötü bir büyü yüzünden korkutucu ve çirkin bir yaratığa dönüşen Prens kimsenin karşısına çıkmaya cesaret edemez. Evinde uşaklarının'da konuşan eşyaları çevrilip kalması yalnız kalmamasını sağlamıştır. Büyünün kehanetine göre eğer 10 yıl içerisinde kendisine aşık olan birisi çıkmazsa sonsuza dek canavar olarak kalacaktır. Bir gün yaşadığı eve yanlışlıkla giren yaşlı bir adamı esir almak zorunda olan Prens, yaşlı adamın kızının şatosunun önüne gelmesiyle birlikte kızı esir alır ve yaşlı adamı bırakır. Kızın adının Belle olduğunu öğrenen Prens, gün geçtikçe Belle'ye alışır. Belle'de, Prens'e alışır. Fakat bir canavar tarafından esir alındığına öğrenen bir avcı hem canavarı öldürüp kahraman olmak hem'de Belle'ye aşık olduğu için onunla evlenebilmek için canavar Prens'i öldürmeyi kafaya koymuştur.


Güzel ve Çirkin filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Güzel ve Çirkin filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Güzel ve Çirkin isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 129 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 556
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı