5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Güneş de Bir Yıldızdır izle

-

The Sun Is Also a Star

Güneş de Bir Yıldızdır izle
Filmfiz Özet:
Natasha ve ailesi çok zor bir durumla karşı karşıya kalmıştır. Amerikan hükumeti tarafından sınır dışı edilen Natasha ve ailesinin bir an önce ülkeyi terk etmeleri gerekmektedir. Ancak Natasha, Daniel ile karşılaştıktan sonra hiç bir şey beklediği gibi gitmeyecektir. Natasha'nın hayatı bambaşka bir hal alır. Aşka inancı olmayan bir kız olan Natasha, hayatını kurtaran Daniel’a karşı anlam veremediği bir çekim hisseder. Zeki bir adam olan Daniel ise Natasha'yı görür görmez aşık olur. Karşılaşmalarının bir tesadüf olmadığını, evrenin bu an için onları hazırladığını düşünen Daniel, genç kızı kendisine aşık edebileceğine inanmaktadır. Ancak bunun için önlerinde sadece 1 gün vardır.


Güneş de Bir Yıldızdır filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Güneş de Bir Yıldızdır filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Güneş de Bir Yıldızdır isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 100 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 371
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı